Facebook Google
tel. 18 477 75 35 lub 512 333 233
e-mail: biuro@inst-pul.pl
kolektory słoneczne
łazienki biały montaż
ogrzewanie podłogowe
sterownia

Jesteśmy Firmą Usługową specjalizującą się w instalacjach sanitarnych dla inwestycji domowych oraz przemysłowych w zakresie: instalacji wodno - kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji ppoż., instalacji solarnych (kolektory słoneczne), przyłączy: wodociągowych, kanalizacyjnych i przyłączy gazowych.

Działamy na rynku od 1988 roku wykonując w tym czasie wiele instalacji przemysłowych jak i indywidualnym odbiorcom w najnowszych systemach dostępnych na Polskim rynku w danym okresie.

Biorąc pod uwagę doświadczenie naszej Firmy w wykonawstwie robót instalatorskich gwarantujemy Państwu wysoką jakość robót i długoletnie zadowolenie z wyboru naszej oferty. Gwarantujemy niezawodność i trwałość wykonanych instalacji sanitarnych.

Współpracujemy z najlepszymi producentami branży cieplnej oferującymi grzejniki, kotły gazowe oraz instalacje sanitarne wysokiej jakości.

Wizualną oceną naszych robót są instalacje wewnętrzne jak i sieci wraz z uzbrojeniem terenu i robotami towarzyszącymi - zobacz nasze realizacje.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt w całości własny do wykonawstwa robót W/w.

W przypadku zaistnienia potrzeby udzielimy komisji przetargowej wszelkich dodatkowych informacji dotyczących naszej firmy.

Ponadto należymy do wąskiego grona firm, które same zajmują się przygotowaniem kosztorysów pod realizacje dla klientów. W ramach tej usługi przygotowujemy szczegółową listę dla wyceny oraz protokoły w przypadku dofinansowania projektu z UE.

Od 2016 roku do chwili obecnej firma INST-PUL działa również jako Spółka cywilna

Od 2017 roku Spółka prowadzi w Powroźniku sklep hydrauliczny

Obecnie firmą zarządza Krzysztof Pulit

Drewmet
Elektromet
Fondital
Bimsplus
Broetje
Skanska
De Dietrich
Henco
Herz
Hydrosolar
Kan
Geberit
Radson
Romo
Sunex
Wilo

Kontakt

Zakład Usługowy Inst-Pul Krzysztof Marian Pulit
Powroźnik 48B, 33-370 Muszyna
województwo małopolskie
NIP: 7343452107
e-mail: biuro@inst-pul.pl
mobile: 512 333 233